Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves lány vagyok. Még...

15 éves lány vagyok. Még sosem borotváltam a lábam. Itt a nyár és szeretnék szoknyát felvenni. De hallottam már olyanokat hogyha leborotválom akkor gyorsabban fog nőni, stb. Mit tegyek? Hogyan csináljam? Köszönöm! (:

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
15 évesen már ideje elkezdened, nem nehéz.. valóban gyorsabban nő, én 2 naponta szoktam borotválni, nem nehéz.
2013. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én minden zuhanyzásnál leborotválom, azaz minden nap, nem szeretem ha kicsit is kinő, de egyébként elég kétnaponta is, ahogy neked jó. Nem fog gyorsabban nőni, a szőr eleve gyorsan nő, csak ha még nem borotváltad akkor ezt nem tudod. De pl. ha szeded a szemöldököd, akkor tudod, hogy ott is milyen hamar megjelennek az új szálak... Ez van. Akinek nem tetszik, hogy gyakran borotválkozni kell, az használhat epilátort, gyantát.
2013. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andii1 ***** válasza:
42%
már ideje lenne.. és akkor mivan ,ha gyorsan nől a szőr?! leborotválod/epilálod/gyantázod. és kész
2013. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem fog sem gyorsabban nőni, sem erősebb nem lesz.

Az 2 kérdésed meg nem értem, mert elég evidensek. Mit tegyek? - Borotváld le. Hogy csináld? - Jó minőségű borotva + borotvahab/gél/borotválkozáshoz való tusfürdő a legmegfelelőbb hozzá, a többit meg te is tudod.

2013. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én nem használok semmiféle speciális dolgot, a sima tusfürdő is megteszi. Borotvából is jó az eldobható, csak nem a legeslegolcsóbbat kell megvenni.
2013. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek nő gyorsabban, mondjuk nekem nem is az volt a baj, hogy gyorsabban nőtt, hanem hogy megerősödött. Ezért tértem át az epilálásra, sokkal praktikusabb, hetente egyszer átmegyek vele a lábamon, így azok a szőrszálak, amik 1 hét után kinőttek, el is tűnnek, ugyanakkor a szőr fokozatosan gyengül, nincs vele macera. Pl én intim területet gyantáztatok, ott is már szépen ritkult, aminek ritkulnia kell, és nem is olyan kényelmetlen, mint rendszeresen borotválni :)
2013. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha borotválni fogod akkor kell majd minimum minden másnap csinálnod, bár ha hozzászoksz nem vészes, zuhanyzás közbe gyorsan megvan. Esetleg gyantázhatsz is, azt ritkábban kell.
2013. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne borotváld, hanem gyantáztasd le. Elsőre ne magadnak csináld, hanem menj el egy jó kozmetikushoz. Hidd el, ha jól csinálják nem is fáj annyira. 2 hétig tök sima lesz, utána is csak pihésedni fog. Havonta egyszer elég elmenni, megéri.

A borotvával az a baj, hogy 1-2 nap múlva kellemetlen szúrós lesz. Ha túl gyakran borotválod, akkor pedig csúnyán kipattog és fáj is.

Annak idején én is borotváltam, de már évek óta gyantáztatom mindenemet, tapasztalatból mondom ez a legjobb módszer.

23L

2013. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
gyantázd! kibirod es megeri mert havonta kellszorteleniteni. en ket eve gyantazom a labamat, semmi borotva es marcsak par szal van a labamon tehat kezd kihalnim teljesen megeri!! 16/L
2013. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!