Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A napozás jót tesz a pattanáso...

A napozás jót tesz a pattanásoknak?

Figyelt kérdés

Van a arcomon egy gyulladt pattanás is..de szeretnék napozni . tehetem?

jah és kb mennyi idegig napozzak szerintetek ha azt szeretném h barnuljak is(naptej nélkül).

Vagy esetleg vizezzem be magam? hátha úgy gyorsabban lefog a nap.


2013. ápr. 27. 13:44
 1/9 anonim válasza:
Nekem elég probléámas a bőröm, de nyaranta mindig kitisztul, úgyhogy arra következtetek h igen. Naptej nélkül meg ne nagyon napozz, vagy ha mindenképpen szeretnéd, akk rövid ideig és ne kettő és négy között
2013. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
DE AZ NEM FOG A GYULLADT PATTANÁSNAK ÁRTANI???
2013. ápr. 27. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tanácsos,mert a meleg jó a baktériumoknak.
2013. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
MOST AKK IGEN VAGY NEM???? :)
2013. ápr. 27. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
a gyulladásnak nem jó a napfény, ha pedig leégsz, az nagyon gáz lesz, hidd el. Ha már elmúlt a gyulladás, akkor is csak kifejezetten pattis/zsíros bőrre való napozóval napozz, és lehetőleg délelőtt/késő délután csak.
2013. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 évesen iszonyat patanásos volt a hétam és mindennap kiültem fél vagy egy orára és csak a hátamat napoztattam.A hátam rohadt barna lett mindenhol fehér voltam de minden eltünt rola amig napoztattam rendszeresen.Ahogy abbahagytam jöttek vissza.Szoli ugyan ez de a nap hatásosabb a patikra
2013. ápr. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké
2013. ápr. 28. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
A napfény bizonyos mennyiségben szárítja a pattanásokat, viszont a túl sok napozás még több faggyútermelésre ösztönzi a bőrt. Azt, hogy gyulladással szabad-e, nem tudom, de kis mennyiségben szerintem nem árt.
2013. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNTEM.:---)))))))
2013. ápr. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!