Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudna vki adni valami informác...

Kovatsbarbi92 kérdése:

Tudna vki adni valami információt/elérhetőséget Csatos póthaj olcsón / Lulu hair fb oldal készítőjétől? Megszüntette az oldalát azután, hogy utaltam neki.

Figyelt kérdés
Kérem segítsen, ha valaki már vásárolt tőle..

2013. ápr. 28. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon gyanús. Szerintem téged alaposan átvertek. :/ Mennyit utaltál neki?
2013. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
igen szerintem is átvertek. ha esetleg vásárolnál póthajat akkor én a claries-t ajánlom. igaz van ára de ott leglább kézpénzzel kell fizetni.
2013. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Google-be beírtam, és ott is adott ki oldalt, hogy ezen a néven verik át az embereket. :(
2013. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
mennyit utaltál át?
2013. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szintén gyakori kérdésen ajánlotta valaki ezt az oldalt, hogy milyen szépet vásárolt innen, ezért nem is kételkedtem :( hát elvileg holnapra kéne hogy megjöjjön, egyébként 9000 ft volt és szabó edina névre utaltam
2013. ápr. 28. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
ugye ezért kell paypalt használni... semmi címet, telefonszámot nem is kértél tőle, csak utaltál neki pénzt?
2013. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, elég nagy hülyeség volt, de láttam, hogy nem új az oldala, meg hogy dícsérték, hát nem kételkedtem. csak számlaszámot meg nevet tudok sajnos.. azért írtam ki ide, hátha valaki, akinek tisztességesen küldte az árut, tud segíteni egy címmel, vagy akármilyen adattal
2013. ápr. 28. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is el tudom képzelni, hogy saját magáról írta itt, hogy milyen jó, mintha vásárló lett volna.
2013. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!