Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20-25 éves lányok! Ti milyen...

20-25 éves lányok! Ti milyen tusfürdőt, parfümöt, testápolót és sampont használtok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Natur/bio kozmetikumokat.
2013. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tusfürdő:általában Rosmannos saját márkásat szoktam, de lehet átszokok a DM-esre, mert most azt vettem, és tartósabb az illata

Parfüm: Moschino- Funny, Mexx- Fly High

Testápoló: amit ajándékba kapok karácsonyra, ilyesmi :)

Sampon: Sunfleur 5 gyógynövényes samponja- helyretette a korpámat, amit még a Neutrogena sem tudott

Balzsam: Wella Pro Series Repair balzsam- a fodrászom ajánlotta, és nagyon szép selymes, és fényes a hajam tőle

2013. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tusfürdő: legtöbbször Balea vagy Palmolive, de mostanában használtam Dove-ot, Niveát, Playboyt, ami épp akciós, vagy amit kapok.

Parfüm: mindig másikat veszek, most vannak az Avontól a Pur Blanca, Little Black Dress, Rare Pearls, és B.U. Hippy Soul. Nem vagyok egy parfümmániás. Legközelebb majd az Avon City Rusht vagy az Oriflame Grace-t szeretném. A virágos, kicsit keleties illatokat szeretem leginkább.

Testápoló: ezt is mindig váltogatom. Eddig a Garnier Intensive 7 Dayst szerettem legjobban. Jelenleg Fa Sportot (ezt utálom, de azért elhasználom), és Nivea Angel Start használok (ez tök jó).

Sampon: fenék alá érő hajam van, ezért olyan samponokat használok, amik nem szárítják ki. A sárga Dulgon kids a kedvencem. Minden 3-4. mosáskor valami átlag samponnal mosom meg, most a Nivea Diamond Gloss van. A sampon egyébként annyira nekem nem fontos, hogy milyen, mint a balzsam, spray, szérumok.

23/L

2013. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tusfürdő: Dove/Nivea mindig

Testápoló: jelenleg Neutrogena, de rendszeresen használok pl. Dove és Garnier testápolókat is.

Sampon: ez az a kategória, amiből mindig mással kísérletezek: Dove, Gliss Kur, Garnier, Avon, amiket az utóbbi 1 évben használtam.

Parfüm:Puma, Mexx


25L

2013. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tusfürdőt nem használok, érzékeny a bőröm hozzá. Helyette teafás szappanom van.

Parfümből amit épp kapok, most Essence Girls Night Out van. Magamnak nem veszek ilyesmit.

Testápoló: Eveline kecsketejes.

Sampon: Balea koffeines.

2013. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Baba tusfürdő, Baba testápoló, Wu2 sampon, parfümöt nem használok.
2013. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

tusfürdő: mostanában DM-ből balea

parfüm: nem szoktam

testápoló: baba

sampon: schauma

2013. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam előnyben vannak az állatokon nem tesztelt, és natúr termékek. Tusfürdőről váltottam Yamunás szappanokra, parfümöm még AVON-os, de tuti nem veszek többet onnan ha elfogy, testápoló: Himalaya Herbals, sampon: Balea sensivive.
2013. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tusfürdő: Baba

Parfüm: Bruno Banani made for women, Far Away, Little Red Dress

Testápolót nem használok.

Sampon: Baba

25N

2013. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tusfürdő: rózsaszín Adidas

parfüm: Christina Aguilera parfümje

testápoló:Avonos holt tengeri ásványos, ez a kedvenc, szerintem tökéletes

sampon: Gliss kur

2013. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!