Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2. kerületben jó és olcsó...

2. kerületben jó és olcsó fodrász?

Figyelt kérdés
Nincsenek túl nagy igényeim, kicsivel váll alá ér a hajam. Tavaly levágattam, most örülök, hogy végre megnőtt, csak valami fazont kellene vágatni. Csak sima tépett fazont akarok, semmi extra, de most költöztem ide, Budára a Széll Kálmán tér közelébe, és tanácstalan vagyok, hova lenne érdemes menni. 3500 Ft-nál nem szeretnék rá többet költeni.

2013. ápr. 29. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Már ne is haragudj,de akik ittlaknak(A környékemen,Törökvész-en)Nemhallottam volna ilyet,hogy olcsó fodrász legyen(és ilyet meg főlegnem,hogy CSAK 3500 Ft(Borravaló nélkül) ),Egyébként én a Budha Salon-t ajánlom,jó fodrászok-kozmetikusok-masszőrök vannak(Frankel Leó út 12.) (Én a Rózsadombon lakok,rámírhatsz ha gondolod:)
2014. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!