Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon károsítaná a hajam?...

Nagyon károsítaná a hajam? Hajápolási praktikák (olcsó&megfizethető)?

Figyelt kérdés

Festve van vörösre a hajam, de szeretnék pár tincset, hajvéget kiszőkíteni, és rá türkizkék színezőt festeni. Nagyon károsítaná a hajam, törné? Milyen hajápolást javasoltok? Amit én szoktam: balzsamozni, Balea színvédő sampon (szilikonmentes), Bale hajvégápoló. Vasalni csak a frufrum szoktam, 2-3 havonta HA vasalom az egész hajam (akkor is fújok rá hővédőt).

Másik kérdés: milyen szőkítőt javasolnátok? (ebből is ha lehet ne túl drágát mondjatok)


2013. ápr. 29. 19:44
 1/6 anonim válasza:
Szerintem eléggé károsítaná, már csak a sok kémiai anyag miatt is. Hajápolásra a természetes anyagokat ajánlom, olcsók, és sokkal jobbak, mint amiket boltban veszel. Tele van a net ilyen praktikákkal, ha szétnézel. Szerintem érdemes kipróbálni.
2013. ápr. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vörös hajat nehéz kiszőkíteni. A türkiz színezőhöz ráadásul nagyon világosszőkére kell szívatni, különben zöldes lesz a végeredmény. Megviseli a hajat, mint minden vegyszeres beavatkozás, és ha gagyi anyaggal, jó erős oxidálószerrel csinálja valaki, akkor garantált a töredezett hajvég. Olcsó szőkítőport nem tudok neked ajánlani, mert amiket tasakban, kis adagban lehet venni, azok nem a fodrászok által kedvelt, jó minőségű anyagok.
2013. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem. hát ha tényleg nagyon károsítja, akkor nem fogom kiszőkíteni.:)
2013. ápr. 30. 18:40
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2013. ápr. 30. 18:40
 5/6 anonim válasza:
Keratinos hőillesztessél tetethetnel magadnak par tincset .Sokkal humánosabb ;)
2013. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2013. máj. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!