Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudhatom, hogy nekem...

Honnan tudhatom, hogy nekem melyik hajszín áll jól?

Figyelt kérdés

[link] Most ilyen a színe, eredeti, még sosem volt festve. Nyáron szeretném befesteni, valami ilyesmire: [link] Honnan tudhatom, hogy jól állna-e? Világos szemem, bőröm van, tudom ez nem sok infó, de képet nem tudok küldeni.

17L


2013. ápr. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogj egy képszerkesztő programot és fesd át az egyik képeden a hajadat. Én így szoktam.
2013. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerü elmész egy fodrász kellékesbe ( vagy akár egy mezei százforintosba, nállunk ittis van ilyesmi..) szólsz az eladónak, hogy hajfestéket szeretnél majd tudna e mutatni színskálát ez egy könyv festékek színkódjával és az adott színre festett mühaj tincsekkel de biztos láttál már ilyet és egyszerüen az arcod mellé teszed látni fogod mennyire áll jól vagy sem.
2013. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyönyörű az eredeti hajszíned! Inkább próbálkozz növényi hajfestékkel, az nem vágja agyon, mivel ilyen sötétet akarsz, ezt drogériuás festékkel nehéz kivitelezni, félő fekete lesz.
2013. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!