Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen receptek vannak a...

Milyen receptek vannak a ricinus olaj hajra való használatára? Mivel kell összekeverni, hogy hajra is használhassuk? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 10 ml ricit szoktam 10 ml extra szűz olívaolajjal összekeverni, majd langyosra melegíteni. Így hígabb lesz, könnyebb felvinni. Lehet hozzá tenni tojássárgáját is, mézet is, de akár natúr joghurtot, vagy bármilyen más olajat is keverhetsz hozzá, pl.: kókuszolaj, mandulaolaj, argánolaj. Illóolajokat is csepegtethetsz bele. Én néha rozmaringillót szoktam beletenni. Sokak szerint büdös, és akkor mondjuk tehetsz bele vanília illót, vagy narancsosat. A variációk sora határtalan. A hajadnak, kedvednek megfelelőt válaszd ki :)
2013. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!