Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hennafestéket lenne...

Milyen hennafestéket lenne érdemes használni?

Figyelt kérdés
Be akarom festeni vörösre a szőke hajamat (szőkésvörösre). 11 hónapja volt utoljára vegyi festékkel festve, és kb. 10 centis a lenövésem (ami nem feltűnő, mert alapból szőkésbarna a hajam). Ez esetben be lehetne festeni hennával, és meg fogja fogni rendesen, egyenletesen? Milyen terméket ajánlanátok?

2013. máj. 1. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A Lush-nak vannak nagyon jó hennatömbjei, én nagyon tudom javasolni, amennyiben nem hosszú a hajad, mert különben elég sokba kerülne. Egy tömb 3500 ft körül van, ez nagyjából egy váll alá érő hajra elég, mondjuk jó indulattal lapockáig érőre (persze függ a hajad sűrűségétől is, tehát egy átlagos sűrűségű hajra mondjuk jó).

Amennyiben ettől hosszabb, akkor ki is keverheted házilag, ahogy én is. Én a bionom.hu-ról rendelek Neha hennát (Budapesten a Szép Kis India nevű boltban vásárolhatod meg), ez egy 100 %-os tisztaságú hennapor, melybe Te magad keverhetsz még dolgokat, ha akarsz.


Hogy befogja e egyenletesen az attól függ, hogy mennyire nagy az eltérés a 2 szín között. Ha feltűnően, akkor nem lesz egyenletes, de ha éppen hogy akkor vág bele nyugodtan.

[link]

2013. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)Alig lenne eltérés, azt szeretném, hogy a szőke hajam egy kis vöröses árnyalatot kapjon, és úgy nézzen ki, mintha természetes lenne. Ahol én élek, van biofodrászat, magamnak nem merem kikeverni a festéket. Érdemes ott befestetni?
2013. máj. 1. 21:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Na, akarom mondani, alig van eltérés a lenőtt hajam és a festett rész között :)
2013. máj. 1. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Ilyen a hajszínem: [link]


Ilyet szeretnék: [link]


Ez nagy eltérés?

2013. máj. 1. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Bocsi, csak most hogy kiemelted a kérdést jöttem rá, hogy esetleg még írhatnék :D

Nem hiszem, hogy nagy lenne az eltérés, szerintem ez belefér. Arra figyelj, hogy önmagában a hennától nem lesz se sötétebb, se világosabb a hajad, a színmélysége marad olyan, amilyen, annyi, hogy vörös lesz. Én amit most majd ki fogok próbálni, az a Khadi márkájú növényi hajfesték, ebből kicsit nagyobb a paletta, mint a Lush tömbjeiből, viszont ezek is 100 %-os tisztaságú porok, hennát, indigót, neem port, amlát stb tartalmaznak. Olcsóbb, mint a Lush, már csak ezért is e mellé tettem le a voksomat, mert nekem hosszabb a hajam annál, hogy mondjuk egy tömb elég legyen, és azért nem mind1, hogy 4000 ft-ot vagy 7-8ezret költök havonta hajfestésre. Sztem vágj bele nyugodtan, ha Te magad is úgy látod, nincsen nagy eltérés.


[link]

2013. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!