Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem mondani hajhull...

Tudnátok nekem mondani hajhullás elleni készitményeket vagy amitől gyorsabban nőhet a hajam?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve hullik a hajam! Voltam vele bőrgyógyásznál is de amit fekirt nem igazán vált be :/ szedtem Biovanne-t is de az sem segitett :S Aztán levágattam a hajam felét demég most is hullik igaz már nem annyira de nagyon zavar :/ meg aligakar nőni :(

2013. máj. 3. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a HerbaVita hajszesz segített hajhullás ellen. De ha nagyon hullik és ez sem válna be akkor komolyabb belső gond lehet, gyulladás, rossz fog, stb, sok minden okozhatja. Nem ártana egy rendes kivizsgálás.
2013. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez a Herbavitál mennyibe kerül?
2013. máj. 3. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a Herbavita hajszesz segített (500-600Ft, dm-ben lehet kapni), esetleg a Bánfi hajszesz. Mindenkinek más válik be.
2013. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 2 évig hullott megállás nélkül a hajam marokszámra, a háromnegyede kihullott. Aztán vettem Varga hajszeszt,ami teljesen megállította. Most tele vagyok babahajakkal:) Nem olcsó mulatság (3000 fölött) és csak egy hónapra elég, de 100% gyógynövényes. Állati jó kis cucc, csak ajánlani tudom!!!
2013. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!