Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért CSAK ballagásra, éás...

Miért CSAK ballagásra, éás szalagavatóra csináltak maguknak olyan hajat? Soha más korra nem. Ez nem divatos haj?

Figyelt kérdés

Voltam most húgom ballagásán, és sok osztálytársának, meg lánynak ilyen volt a haja kb: [link]

Nem pont ilyen, de hasonló.

És kérdezgettem, hogy az ki, és az?

Erre meg mondja, hát az a Dóri! Nem ismered meg?

Már 100x találkoztál vele!

Hát igen, de nem ilyen hajuk volt, hanem egyenes, meg vasalt.


Most miért nem csinálják meg többször ilyen hullámos szerűre a hajukat?

Mindegyik ahánmyszor láttam vasalt egyenes haja volt.

Miért? Nem divat a hullámos haj?

Vagy miért nem hordják így máskor? Szalagavatón, és Ballagáson láttam őket csak ilyen hajjal.

Vagy nehéz megcsinálni?



2013. máj. 4. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali

Azért mert borzasztó macerás. A göndör hajat iszonyat nehéz karban tartani. Napi 2 óra csak a hajára menne el. Oké így is sok elmegy ,de nem 2 csak hajra. Nekem is az tetszik ,hogy az egyenes hajú lánynak göndör a göndörnek meg egyenes. Fura játék ez...:)

2013. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

mert nincs kedvük mindig ezzel szórakozni

amúgy téged miért zavar ennyire?nem az ő dolguk hogy milyen hajat csináltatnak?

2013. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy alig lehet őket megismerni, mert totál nem úgy néznek ki, mint hétköznapokon, és nem érted, hogy miért? Ezen már én is gondolkodtam, hogy minek ennyire megváltoztatni mindent. Pl. sok olyan osztálytársam van/volt, akik soha nem használnak sminkcuccokat. Tegnap pedig vastag sminkréteg volt rajtuk. Ugyanez hajjal is.

Én sem értem, én pl. arra mentem rá, hogy úgy nézzek kb ki, mint ahogy szoktam, mert ha visszanézem, nem szeretném azt látni, hogy mennyire természetellenes volt.

2013. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a tablóképen sminkeltem magam erősebben, és új frizurát csináltattam. Nem azt akartam megmutatni, hogy milyen vagyok, hanem azt, hogy mit tudok magamból kihozni. Szilveszterkor és nagyobb bulikon szoktam még ilyet, hogy sminkelek és megcsinálom a frizurámat. Rám se ismernek, és mindig dícsérnek. Hétköznapokban nem nagyon sminkelek és frizurát se csinálok, mert a heti 6-7 edzés miatt úgyis tönkremenne mind a smink, mind a frizura.
2013. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 paradicsom31 ***** válasza:
Én azt bírom, mikor ilyen ünnepségeken megjelenik az összes csaj (aki azelőtt rinyált, mert göndörödik a haja) göndörített hajjal, és mindegyik tök ugyanúgy néz ki xD röhejes tud lenni szerintem :D
2015. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!