Brasil Cacau kezeles?

Figyelt kérdés
a hajam nagyon gondor es utalom vasalni de gondor hajjal nme tudok egyutt elni van aki csinalt mar ilyeb kezelest es volzak rossz tapasztalatai(?) nagyon fontos lenne koszonom
2013. máj. 4. 14:22
 1/2 anonim válasza:
Nekem is göndör hajam volt és nyilván egyenes akartam,így megcsináltattam. 28 ezer Ft-ba került. És azóta is bánom. Nem elég hogy 3-4 hajmosás után már nem volt olyan szép egyenes mint amikor megcsináltatták,de iszonyatosan tönkre is tette a hajam. Szerintem inkább fogadd el a göndör hajad,ami szerintem szebb is mint az egyenes,de ezt a kezelést kerüld el! Én is vágytam olyan göndörre amilyen volt,de azóta se lett olyan szép,tényleg nagyon tönkretette. És az egyenesség is kiment egy hét után... Utána írtam is e-mailt a fodrásznak aki előtte lelkesen válaszolt míg el nem mentem. Aztán mikor közöltem vele 2 e-mailben is,hogy a hajam katasztrófa lett érdekes módon nem válaszolt...
2013. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
és még annyit hozzátennék,hogy legalább 10 centit le is kellett vágatni,olyan csúnyán nézett ki
2013. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!