Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalat cukorpaszta...

Tapasztalat cukorpaszta otthoni használatával? Ment vele amatőröknek otthon?

Figyelt kérdés

Most tervezem, hogy veszek, de elég drága, úgyhogy ha esélytelen otthon használni, akkor meggondolom. :)

Köszi.


2013. máj. 4. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, otthon készítettem. tele a youtube recepttel és felhasználási javaslattal. Miért dobnál ki több mint ezer forintot, ha 100-150 forintból elkészítheted?! Ja és nekem nagyon bevált. Azóta nem is használok mást. :)
2013. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én kétszer próbáltam itthon megcsinálni, de nem sikerült. :(
2013. máj. 4. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem is lehet elrontani, annyi hogy összerakod a hozzávalókat, forralod, nézegeted az állagát egyfolytában, ha nyúlós már akkor jó, ha kemény akkor meg túlfőzted, de semmi baj, akkor vizezed és főzöd tovább amíg nyúlós nem lesz. Amúgy én nagyon szeretem, könnyebb használni nekem mint bármelyik másik gyantát. Pedig én extra béna vagyok szőrtelenítés terén.
2013. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Leírnátok, ti hogy csináljátok otthon? Talán felbátorodom és kipróbálom. :) :) :)

Köszi.

2013. máj. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!