Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hajgöndörítés működhet?...

Ez a hajgöndörítés működhet? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Mire a belső hajszálak begöndörödnek a külsők nem égnek szét? Hány fokon érdemes ezt megcsinálni? o.O


2013. máj. 5. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

pont tegnap próbáltam

hát nem lett sok eredménye,egy tincsen kísérleteztem,jó2eprcig csináltam de nem nagyon látszott

rajta

2013. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennél még az is kíméletesebb és jobb eredményt ad ha vizesen csavarod így be és így szárítod meg. Vagy hajszárító nélkül... este vizesen becsavarod, rögzíted, reggel ha megszáradt akkor szétszeded. Youtube videok is vannak erről a módszerről.
2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

második tudsz linkelni egy videót?

2013. máj. 5. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Néztem énis ezt a képet.. nem próbáltam ki mert nem elég hosszú a hajam hozzá. De szerintem nem ér semmit. Vagyis van akinek olyan a haja, hogy jó hozzá de szétégeti sztem..
2013. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, de alig-alig működött. Egy kicsit hullámos lett tőle a hajam, de ennyire nem. :(
2013. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ennek a módszernek épp az a lényege h enyhe "strandhullámokat" érjünk el vele. kisebb tincseket kell leválasztani. de tény h nem minden hajtipusnál hatásos...de van akinek a sima hajsütővel készitett hullámokat is fél óra alatt kirúgja a haja.
2013. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!