Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten hol van aránylag...

Budapesten hol van aránylag megfizethető fodrász ahová nem kell bejelentkezni? Akár az utcárol is be lehet menni. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a biohair ilyen.
2013. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Linkeltem.

[link]

2013. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül sem kötözködni akarok, de a fodrászszalonokba jó esetben az utcáról mész be. Elég érdekes lenne, ha valami magánrepülőről ugranál le és az ablakon keresztül másznál be :D

Viccet félretéve a Biohair tényleg ilyen, én eddig 3x voltam. Arra vigyázz, hogy ne csúcsidőben menj, mert akkor jó eséllyel várnod kell. Tehát egy hétköznap délelőtt az jó időpont lehet, bár én már jártam úgy, hogy szerdán 11-kor is várnom kellett. Szóval lehetőségekhez mérten ne ilyen 4-5 után, amikor mindenki végez suliban/munkában és van ideje elmenni.

2013. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek :)
2013. máj. 7. 15:44
 5/6 Andii1 ***** válasza:
Biohair :)
2013. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb fodrász, aki épp a munkahelyén van, örül a beeső vendégnek is. Csak hát valószínűleg akkor várnod kell, míg készen lesz a bejelentkezett kuncsafttal és csak utána tud veled foglalkozni. De ismerek olyat, akihez FB-n és emailben is lehet jelentkezni, illetve volt olyan, hogy beestem hozzá és este munkaidő után megcsinálta még a hajamat, sőt volt, hogy szombaton vagy vasárnap mentem hozzá, mikor nem is dolgozik amúgy. Rugalmasnak kell lenniük, ha pénzt akarnak keresni.
2013. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!