Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumozók! Aki ért hozzá...

Szoláriumozók! Aki ért hozzá segítene? Sosem voltam még.

Figyelt kérdés

Szóval, bár 23 éves vagyok, soha életemben nem jártam még szoliban. Ennek az oka egyszerű. Nagyon fehér bőrű, kövér lányka voltam, aki a testi adottságai miatt sosem vetkőzött le napon vagy bárhol máshol. Most lefogytam és szeretnék megszabadulni a fehérségemtől. Napra addig nem szeretnék menni amíg nincs egy icipici alapszínem, mert így, 10 perc alatt szó szerint leégek és hámlás után nyoma sem marad a barnaságnak.

Tehát marad a szolárium egy darabig, mint megoldás. Viszont az arcom szeplős. Minél több fény éri, annál több rajta a szeplő.

Lehet úgy szolizni, hogy valamivel letakarom a fejem? Milyen készítményt kenjek magamra, ami olcsó és gazdaságos, közben óvja a bőröm?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 8. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
a szolárium nem ajánlott a nagyon fehér bőrűeknek illetve akik le is égnek én hiába voltam fehér de nem égtem le ,jó bőröm van szóval én szolizhatok és barna hajam szemem van ez is fontos ha kék szemű szőke vagy akkor tényleg ne menj szoliba ,ha nem fogadod meg a tanácsom és elmész akkor is 3 percre csokicsövesbe eu 0,3 -ba és ha már mentél vagy 6 alkalommal 3 ra és nem égsz meg akkor mehetsz 6 ra de ennél többre ne menj
2013. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!