Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajsampon a jobb: az...

Melyik hajsampon a jobb: az ilyen reklámozott schwarczkopf, loreal, schauma vagy az egyszerű babasampon? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált az a Balea, krémmánia.hu oldalon sok jó véleményt láttam, ezért vettem olyat, és nem bántam meg. A reklámozott nagy márkák sose jók, én így tapasztaltam legalábbis.
2013. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Baleát szeretem. Olcsó, jó, szerintem még jobb, mint pl. az Elséve, Fructis, Head&Shoulders, Gliss kur, Schauma, stb.
2013. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál, azok közül egy se vált be. Egy vagyonba kerülnek, teli vannak káros anyagokkal stb. Én már régóta a Rossmann sajátmárkására esküszöm, Alterra a neve. Natúr termékeik vannak, nincs benne szilikon, se színezőanyag, se illatanyag, se tartósítószer, viszont mégis nagyon-nagyon puha lesz tőle a hajam. A barackos termékcsalád a kedvencem, de a gránátalmás sem rossz..... :) Kb. 800 Ft körül van az áruk, de mivel a Rossmann márkája, ezért szinte mindig leakciózzák 500-600 körülire.
2013. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én még a Bánfi sampont is imádom.
2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elséve Re-Nutrition. Hihetetlenül puha tőle a hajam, azt hiszem soha nem volt még ilyen jó samponom. De hajtípustól függ. A Head&Shoulders elméletileg korpásodás ellen van, ismerek is olyanokat, akik szeretik azt a sampont de nekem tönkretette a hajamat és korpás is lettem tőle.
2013. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én schaumát használok mert ez jó és olcsó.

Elséve, Head&Shoulders, Gliss kur, Schwarczkopf, loreal... ezek biztos jók, de nagyon drágák, mondjuk ezekben biztos nem csalódnál, mert ezek jó minőségűek.

Ha nem akarsz ezer forintot költeni egy samponra, akkor vegyél schaumát!:)

2013. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!