Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom nagyon pattanásos.13...

Az arcom nagyon pattanásos.13 éves vagy, lány. A kozmetikus és a gyógyszertári krémek semmit nem érnek. Valkaki valami ajánlat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:32
 1/9 anonim válasza:

A pattanást az étrend is okozhatja. Én pl. a tejcsokitól is pattanásos leszek...

Általában a szotyi (és egyéb magvak) sem túl jók. Ne piszkáld és majd elmúlik. Tudom, hogy ez most idegesítő, de nem lesz ez mindig ilyen :)

2013. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Roaccutan tablettát javaslok. Csak szakorvos írhatja fel.

És nem, nem leszel tőle meddő. Ezt csak a buta és amúgy ragyás népek mondják. Pusztán arról van szó, hogy nem eshetsz teherbe a kezelés alatt (technikailag lehetséges, DE TILOS) mert fogyatékos baba születik.

2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is nagyon pattanásos voltam, rengeteg kencét kipróbáltam már amik nem jöttek be. de nekem ezek tettek csodát :

- sok vizet igyál nap mint nap! (én előtte csak ilyen cukros üdítőket ittam.)

- és ne egyél csokit! (azt mondják étcsokit lehet, bár én azt alapból nem szeretem.)

belekell telnie egy kis időbe, de nekem egyértelműen lett változás, mindenki ámult-bámult mennyivel szebb bőröm lett.:) remélem neked is segíthettem!

ja, és ezek mellett persze még mindig kenegetem, radirozom(mikor mit) az arcom.

2013. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ami használ az a citromlé. Olyan szépen eltünnek tőle az arcomról. Minden este áttörlöm vele az arcomat, nem mosom le úgy alszom el. Nekem általában bejön, igaz kicsit csíp de ki lehet bírni.

Próbálkoztam az élesztővel is, bár hamar feladtam. Min. 6hétig kell enned minden nap kb. diónyit, de ha ezt elkezded a csokit tessék elfelejteni, persze egy kicsit szabad bűnözni.:)

Van olyan hogy a kozmetikus csak ront a helyzeten. Ha még nem voltál bőrgyógyásznál, lehet érdemes lenne elmenni.

Vagy menj szoliba. Anya engem oda akar elküldeni, két hetente elmész három percre szépen leszárítja az arcodról őket. A szolis azt mondta a fekvő jobban szárít, ebből nem tudom mi igaz.

2013. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok* most olvastam h rosszul irtam xD

na de a lényeg: bőrgyógyásznál is voltam,ő is ajánlotta a havi 1x kozmetikust

köszönöm a tanácsokat!:)

2013. máj. 8. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Serdülsz. Majd elmúlik, ha befejeződött a serdülőkor. A kozmetikus meg kitisztítja a bőröd, de eltüntetni nem tudja azt, amit a hormonok okoznak. Viszont javít rajta.
2013. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
normális kozmetikus (keresni kell egy tényleg JÓT, mert hatalmas különbség van kozmetikus és kozmetikus között) Súlyosabb esetben bőrgyógyászat, gyengébb esetben pedig normális krémek használata otthon (nem az agyonreklámozott garnier, stb) Krémeket gyógyszertárban, kozmetikusoknál, bioboltokban keress, drogériában nem igazán lehet igazán hatásosakat kapni.
2013. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a további tanácsokat is,és igen használom a gyógfyszertári,bőrgyógyász által felirt krémet és gyógyszert ,és kozmetikushoz is rendszeresen jarok...és hiába
2013. máj. 10. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a lényeg épp az, hogy bőrdoki által felírt krémeket nem kéne kenni, többet árt mint használ. Én natúrkozmetikumokat vagy gyógyszertári kozmetikumokat. (bioderma, avéne, eucerin)
2013. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!