Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna a hajam szeretnék...

Sötét barna a hajam szeretnék olyan igazi szép kékesfekete hajszínt, de rengeteg fajta hajfesték kapható. Melyik az a fajta hajfesték amitől szép kékes fekete hajszínt kapok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos hosszútávon egyiktől sem lesz olyan a hajad:/

több félét is kipróbáltam,de a kékes árnyalatot csak 1-2hétig őrzik meg

2013. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne festéket használj, hanem tartós színezőt. Én a Garnier Color & Shine 2es fokozatú hajszínezőjét használom (210 es kékesfekete árnyalat [link] A kékesség tényleg csak 1-2 hét viszont az oxi ami mellé van, csak 3%-os, ami nem olyan erős, de barna hajra nem is kell több. Én már 6 éve használom és a fodrászom csodálkozik, hogy milyen jó állapotban van a hajam, pedig samponon és balzsamon kívül nem használok mást.

Amúgy ennek egész jó illata van, kb 4-6 hetente festem a hajam, 4 hét mire látszik a lenövés, 5-6. hétre pedig fekete marad, de már lesz egy kis barnás fénye, mert ugye ez kopik is.

A színezett samponok az 1es fokozatú festékek, a tartós színezők a 2es, és a tartós hajfestékek pedig a 3as.

2013. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb eredményt akkor kapod ha bemész egy fodrászkellékesbe, professzionális festéket veszel, kékesfeketét és hozzá kék mixtont. Ezekhez elég 3% oxit venni. A mixtonból nem kell sok bele mert sokkal kékebb a fekete nem lesz, viszont mosásoknál a hajpakolásba/balzsamba keverhetsz kéket(oxival keverni kell így is) és így mindig szép kékes marad a hajad.
2013. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!