Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fontos! Ha ilyen színű a...

Fontos! Ha ilyen színű a hajam (KÉP) és ilyen hajfestéket vettem (LINK) akkor látszódni fog a változás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem volt még festve soha!


2013. máj. 10. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Világosabb lehet lesz, de annyira mint a képen, biztosan nem, maximum ha erősen süt rá a napfény. Egyébként én nem festetném be a helyedben, azaz igazság, hogy én még soha nem láttam olyan hajszínt, hajat, amelyiken nem látszott volna, hogy be van festve. Mindegyiknek van egy vöröses beütése.
2013. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem be fogja fogni. Fog látszódni a változás!

Fodrász vok. :)

2013. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az alját szeretném befesteni, úgyhogy nem baj ha nem látszik annyira.
2013. máj. 10. 17:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm! :)
2013. máj. 10. 17:27
 5/8 Andii1 ***** válasza:
kicsit világosabb lesz... :)
2013. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem világosabb lesz tőle és talán kicsit vöröses is.
2013. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már befestettem, kíváncsi vagyok milyen lesz! :)


Azt nem tudja valaki, hogy ha 20 percig kell rajta lennie a festéknek, de nekem eleve fél óra volt mire felvittem a hajamra az összes festéket, akkor ott ahol kezdtem, le kéne már mosnom? Vagy nem baj hogy az egyik oldalon több mint fél óráig van rajta a festék, a másikon meg kevesebb ideig? Egyáltalán mikortól kell számítani a 20 percet?

2013. máj. 10. 18:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és nagyon jó lett! Látszódik a változás, de nem olyan erősen mert sikerült átmenetesre megcsinálnom :)
2013. máj. 11. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!