Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt hogy kell megcsinálni...

Ezt hogy kell megcsinálni vagy mi a neve ennek a fonásnak? (linket tudtok küldeni róla)?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 10. 18:17
 1/2 anonim válasza:
100%

A fonás nevét nem tudom, linket sem tudok, csak annyit hogy hogy lehet elkészíteni:)

Szóval, elkezded kb. a nyakadnál az elsőt, méghozzá úgy, hogy simán fonsz, csak az egyik tincset mindig kidobod belőle aztán újat adsz hozzá. Így végig fonod az egészet, majd az alatta lévőhöz, amikor új tincset adsz hozzá, azt fondd bele amit az előzőből kidobtál, az utolsó fonásnál pedig kidobás nélkül végigfonod:) Azt pedig, hogy íves legyen a fonás, úgy tudod szabályozni, hogy milyen erősen húzod meg:D remélem hasznos választ adtam:)

2013. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Hát ez nagyon jó.:) csak annyi a baj hogy nem nagyon értem meg.:):/
2013. máj. 10. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!