Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok hajpakolást ami...

Ajánlanátok hajpakolást ami rendbe hozza a sérült hajam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Újjáépíteni nem tudja,de nekem az olivaolajas nagyon jó.
2013. máj. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sérült hajat sajnos semmi nem hozza rendbe (pl ha töredezett, arra csak az olló jó), viszont ha száraz és szeretnéd hidratálni, arra tényleg jó, ha hajmosás előtt 1 órára a hajhosszba langyos olívaolajat masszírozol.
2013. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mézet keverj el egy kis balzsammal vagy oliva olajjal
2013. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kókuszolaj, olívaolaj. Egy órát hagyd rajta száraz hajon, aztán mosd le alaposan, lehet, hogy kétszer is kell majd samponozni.

Vagy két-három tojássárgájával ugyanezt. A tojáshoz is keverhetsz olajat.

Nekem ezek nagyon beváltak :)

2013. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A ricinusolaj is nagyon jó, gyorsabban nő tőle a haj. Csak egy gond van vele, hogy nagyon tapad és macerás kimosni.
2013. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rossmannban lehet kapni nagyon jó "BIO gránátalmás pakolás" - t. Fehér tégelyben van és kifejezetten sérült hajra ajánlják. Én azt használtam miután leszivattam a hajam és nekem bejött. :)
2013. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ricinus olaj + 1-2 tojás fehérje = ápoló, növesztő hajpakolás:) de szerintem kísérelj meg előtte egy fodrászt ő rendbe hozza, és utána ezekkel ápold:)
2013. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!