Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12éves vagyok, és eléggé...

12éves vagyok, és eléggé szőrös a lábam, ha szörtelenítő krémet használnék, az mennyi időre tüntetné el a szőrt, tehát hány napont/hetente kell újra használni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 18:22
 1/3 anonim válasza:

Annyi ideig marad szőrtelen a lábad, mintha borotválnád. Az összes szőrtelenítő ilyen, kivéve amik kitépik.

Én a borotvára szavazok amúgy, de állítólag a gyantázástól ritkul és gyengül a szőr.

2013. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ugyan az mint a borotva... csak büdös a krém és több idő mert várnod is kell rá. Szúrni is eléggé szúr,felesleges...


A gyantát ajánlanám. Beszéld meg az anyukáddal, hogy itt a nyár szeretnél ezen változtatni és szeretnéd, ha vagy elvinne kozmetikushoz vagy ő segítene neked ezt megoldani. Én is kb veled egy idős voltam amikor először egy külföldi utazás miatt úgy döntöttem, hogy nem szeretnék szőrös lábbal és bikinivonallal menni. Nem fáj ez annyira mint gondolod. Idő közben sajnos türelmetlenségem miatt néha borotváztam és krémeztem én is. Ám mióta ,,nagylány" vagyok és túl vagyok egy szülésen is :) már csak nevetek azon, hogy mennyire féltem a gyantázástól. Pik-pak megcsinálják és mire felnősz szinte alig kell majd szőrtelenítened annyira kikopik. Ha veszel egy kb 5ezer ft-os gyantakészletet akkor hozzá egy teljes gyantapatron egyébként 3-400 ft a kellékesben. Ugyan olyan helyen 100db papírt 800ft-ért veszek. Egy patron kb 3 hónapra elég és a papír pedig nálam akár fél évig is. Nem költséges a fenntartása. Én magamnak 20 perc alatt megcsinálok mindent és már bánom, hogy régebben nem ezzel kezdtem. Ha leborotválod, megerősödik a szőr és később fájni fog a gyanta igazán.

2013. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2013. máj. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!