Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dezodort ajánlotok egy...

Milyen dezodort ajánlotok egy lánynak, hogy ne izzadjon?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy eléggé izzadok, és még gyakran kellemetlen szaga is van. Már rengeteg dezodort kipróbáltam, de ami használ, az is csak egy darabig, utána semmit nem ér. Milyen dezodort ajánlotok, vagy mit tehetnék a kellemetlen testszag ellen?

2013. máj. 12. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mikor nagyon izzadtam tini koromba,nekem anyum gyógyszertárból vett illatmentes dezodort,direkt annak ajánlják akik nagyon izzadnak!

Mára már nincs rá szükségem!Mostanság NIVEA golyós dezodort használok

2013. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A legjobb a szódabikarbóna, próbáld ki! ;) Csak ráhinted a hónaljadra,keveset mert száríthat és nagyon hatásos. Csak ezt a használom! Olcsó,nem károsít és kiválóan bevált!

F/21

2013. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a dezodor nem izzadásgátló! a kettő nem ugyan az. annak csak a szagok elnyomása a feladata!
2013. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálam ez a kristályos fajta vált be.


[link]


Nem konkrétan az izzadást gátolja meg, de kevésbé izzadsz vele, és egyáltalán nem leszel büdös. Reggeli használattal estig kibírja úgy, hogy semmiféle izzadtságszagod nem lesz.

Emellett szagtalan, szóval bármilyen parfümöt viselhetsz mellé, nálam ez pluszban jó pont, és mellé kb örökké tart.

2014. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!