Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány fokra melegszik fel a...

Hány fokra melegszik fel a babyliss hajgöndörítő?

Figyelt kérdés

[link]


erről lenne szó, és azért nem tudom,mert használtan kaptam, és nem volt papirja.

előre is köszi


2013. máj. 12. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt írják a neten,h elvileg 180°C
2013. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :) én nem találtam.. :)

és az még nem roncsolja nagyon a hajat??

2013. máj. 12. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

A legalacsonyabb fokozat is roncsol.Hiszen nem természetes,hogy több mint 100°C fokkal érintkezik a hajad.

Használj hővédőt,és akkor erősen lecsökkenti a roncsolódást.

[link]

Én ezt használom már vagy 5éve.2-3000 Ft között van,de nincs rá panaszom.Tényleg nagyon jó.Fodrászkellékesnél lehet megvenni.Amikor nézik a hajam,meg megfogják,ugyan olyan puha,mint annak,aki nem csinál vele semmit.Csak a vége töredezik egy kicsit.Majdnem minden nap vasalom,göndörítem vagy hullámosítom.Nem tudom,hogy ez tényleg a hővédőnek köszönhető-e,vagy csak szimplán jól bírja a hajam a dolgot,de ez alapján ajánlom a hővédőt mindenképpen.

1-2 göndörítésnél még nem látszik a károsodás,csak a rendszeres használatnál.

2013. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze logikus, köszi a választ :D ezen a göndörítőn nincs szabályzó, még gomb se, bedugod és melegszik :D meg van rajta egy push tologatós izé és a képen látható sárga, második kör felemelkedik amikor feltolom a gombot, de azt se tudom h mire jó rajta :D
2013. máj. 12. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy dúsabb hajhoz van.Vagy nem tudom én se... :D

Az én hajvasalómon sincs szabályzó,pedig azt ajnálják.210°C-ra melegszik fel.

De a kúpvasamat is 200 fokra állítom be.

Igaziból az jobban roncsol,ha többször vasalod/göndöríted,mert elsőre nem sikerült jól.

Inkább legyen melegebb,és egyszer legyenr ajta a haj.

2013. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. máj. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!