Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy a bikinivo...

Mit csináljak, hogy a bikinivonalamnál ne legyek kipattogva a borotvától?

Figyelt kérdés
ha leborotválom alul, a bikinivonalamnál mindig kis piros pöttyök lesznek :S ha lefelé növekedéssel ellentétes irányba húzom a borotvát akkor meg alig viszi és nemis lesz sima:/

2013. máj. 12. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
intimgyanta :/
2013. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálam ez vált be: [link]

ezt a borotvát használom.azért írom le ezt is, mert azota vettem a rossmannban sima egyszer használatosat és nem vagyok megelégedve az eredménnyel.

a második dolog, pedig hogy mielőtt leborotválnám vannak szivacsok, amiknek a tetején dörzsi rész van.( [link] ) ezzel jot át suvickolom hogy minden elhalt hámsejt lejöjjön utána, nem borotva habot használok hanem baba tusfürdőt rakok rá. hogy ne pattogj ki próbáld ki a körömvirág krémet DE ugy hogy NE kerüljön a hüvelyed közelébe.

remélem segítettem:)

2013. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönööm:)) és az a borotva drága: mármint ilyen 2000körül? :S
2013. máj. 14. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én multkor láttam a rossmanban leértékelve 1100Ft-ért 4 db-ot :))
2013. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!