Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne a sötétbarna...

Hogyan lehetne a sötétbarna festett hajamból világosbarnát kreálni?

Figyelt kérdés

milyen szert vagy hajradírt ajánlotok?eddig a fekete elött voltam vörös is.:S most ilyesmi a hajam: [link]


és ilyet szeretnék: [link]


2013. máj. 12. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont így állok most én is :) Sötétbarnából szeretnék világosat:)

Én azt ajánlom, hogy hagyd egy kicsit nőni, kopni mert ha kicsit lekopik sokkal jobban befogja majd a világos festék. Amúgy kb. ugyanilyen hosszú az én hajam is, nekem 2 hónap festékmentesség elég volt. Nem fogta be elsőre teljesen világosra a festék, de a 2. festés utánán határozottan szép világos lett.

Hajradír témában pedig a L'oreal-nak van egy nagyon tuti hajradírja, olyan 3000-körül van, de úgy tudom csak fodrászkellékesbe tudsz venni.

2013. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
c-vitaminos hajvilágosítást próbáld ki 1-2szer, aztán festheted hamvas szőkével és ilyen lesz.
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!