Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak oda ennek a...

Miért vannak oda ennek a lánynak a hajáért? Neked is tetszik?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 13. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a színe miatt tetszik, meg hogy nagyon ápolt de ahogy látom nem nagyon kezd vele semmit. Magyarán nem tetszik de nem is csúnya szerintem.
2013. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ápolt, igényes. De gondolom mindig csak így lóg. Ami meg unalmas.
2013. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik,az utolsón valamennyire jó,de nem szeretnék ilyen hajat
2013. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a haj, gyönyörű! Ha a divattal is lépést tudna tartani, akkor egyszerűen lenyűgöző lenne. :)
2013. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Látszik rajta, hogy törődik vele a viselője. Fényes a haja, a hajvégek is nagyon egészségesek. Összességében ápolt. Viszont nekem a hossza az, ami miatt nem tetszik. Szerintem ha derékig érő lenne, akkor sokkal jobban nézne ki, és akkor szívesen viselném.
2013. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép. Ez az, amit tényleg büszkén lehet viselni. Látszik ápolt, egészséges, foglalkozik vele a gazdája. Én egyébként nem értem a mai tinilányokat, hogy hogyan preferálhatják az agyontépett, vasalt, lapos, ritkított, élettelen hajakat egy ilyennel szemben. Az egészséges hosszú haj sosem megy ki a divatból, és még egy kevésbé szép arcú vagy nem bomba alakkal rendelkező lányt is teljesen meg tud szépíteni. Három képből meg nem lehet leszűrni, hogy hogyan hordja általában. Ennél a hossznál egyébként én inkább az enyhén U alakú vágást választanám, de így is nagyon szép.
2013. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért? Mert ronda, vékonyszálú, hosszú, de kevés haja volt és megmutatta, hogy odafigyeléssel, az ártó kemikáliák elhagyásával milyen szép hajat lehet elérnie annak is, akinek alapból, genetikailag nem ilyen adatott.


Ha jól tudom, akkor többnyire nem kiengedve viseli, hanem ilyen kontyban, olyan kontyban, különböző technikákkal felkötve.


Nem olyan könnyű ám ilyen hajat elérni!


Nekem alapból gyönyörű, dús hajam volt (sokkal szebb, mint az övé), annak ellenére, hogy különösebben nem foglalkoztam vele. Bármilyen samponnal moshattam, balzsamra nem volt szükségem... és mégis csodaszép volt.


Aztán jött egy betegség. Szteroidkúra. A hajam teljesen tropára ment.

Na, azóta tudom, hogy milyen odafigyelést igényel, ha valaki a sz.arból újra szép hajkoronát akar.


Itt a lány blogja egyébként:

[link]

2013. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép, ápolt a haja, látszik, hogy sokat törődik vele. Viszont szerintem túl hosszú, nem nagyon van fazonja, nekem unalmas.
2013. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, túl hosszú és semmilyen formája nincs így. Persze a legtöbb nő csak hosszú hajat akar, tök mindegy hogy nem is áll jól neki vagy unalmassá válik tőle.
2013. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jutahajatnoveszt válasza:
A minap egy olvasóm felhívta a figyelmem rá, hogy a gyakori kérdéseken többször említették a blogomat. Így a mai nap folyamán regisztráltam, s a blog jó hírneve miatt, szeretném azokat a feltételezéseket eloszlatni, melyek arra irányulnak, tőlem származnak ezek a kérdések. Nem tőlem származnak, s semmilyen kapcsolatban nem állok a kérdések feltevőjével. S szeretnék megkérni mindenkit, amennyiben problémája van, a blogomon található eléhetőségen reklamáljon, kérdezzen. Köszönettel: Juta
2013. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!