Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet-e? Hajszőkítés után,...

Lehet-e? Hajszőkítés után, színezni a hajat.

Figyelt kérdés
Vöröses-barnás a hajam és kiszeretném szőkíteni. Szőkítés után rózsaszínre fogom festeni hajszínezővel. Csak azt szeretném kérdezni, hogy ezt így lehet-e? :) (szőkítés után nem festeném, csak színezném)

2013. máj. 13. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne,nem értem? Szőkítés csak pigmenteket von ki a hajból, az egy sima üres paletta,arra kell rávinni a színt amit szeretnél,akár színező akár festék.
2013. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2013. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belbolyhocska ***** válasza:
Nekem szőke és rózsaszín volt a hajam évekig, imádtam. :) BadHead pumpás pink színezőt ajánlom.
2013. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belbolyhocska ***** válasza:
Jaj, igen, tudom mit akartam még. A tövét mindig le kell festened egy kicsit, különben szinte alig fog látszani rajta a rózsaszín. Ha tényleg szépet akarsz 2-3 havonta fesd le a tövét, attól függően, hogy mennyire nő a hajad.
2013. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!