Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fazongyanta kozmetikusnál?

Fazongyanta kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

1.Eloszor mennyire faj?

2.Milyen bugyiban menjek?Nem nez hulyenek a csaj ha tangaban megyek?:D

3.Hogy kell ulni?Ugy ertem terpeszteni kell,vagy hogy?

4.Bugyit le kell venni?

5.Nem gaz ha 15 evesen megyek?:/



2013. máj. 13. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még, meg nem is szeretnék menni, de úgy tudom hogy szoktak adni ottani bugyit, és csak oldalra húzgálják. Nem kell levenni.
2013. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőre kellemetlen,de nem olyan vészes.A bugyit te választod bármibe mehetsz nem azt nézi.Nem kell levenni te igazítod milyenre szeretnéd.Terpeszteni kell,mert nyilván nem fér hozzá rendesen.Nem nézi a korod.
2013. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

1.) Qrvára. Válassz cukorgyantásat, az még úgy ahogy elviselhető.

2.) Mindegy milyenbe mész, mert úgyis le kell venni.

3.) Kozmetikus választja, ahogy neki és neked a legkényelmesebb. A legelterjedtebb, hogy kutyapózban vagy és ő hátulról lekapja a szőrzetet, de persze sok más variáció is van, mint pl. a fekvés az egyik oldaladon, méghozzá felhúzott lábbal; a lényeg, hogy elérhetők legyenek a nagyajkak.

4.) Már megválaszoltam. Igen, le kell venni vagy steril, eldobhatót is kérhetsz, ha nagyon szégenlős vagy.

5.) De, gáz.

2013. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahova én járok ott le "kell" venni a bugyit, mert ha már ilyet csináltatsz mit szégyenlősködsz... De ha nagyon nem akarod levenni nem fog rá kényszeríteni szerintem egyik kozmetikus sem, max tovább tart, macerásabb...


Hallottam olyat, hogy hanyatt fekszel és felhúzod "terpeszbe" a lábad és úgy gyantázzák, mert a kutyapóz lealacsonyító helyzetbe hoz vagy mi...


Nem mondanám, hogy gáz, és a kozmetikust se fogja érdekelni, hogy hány éves vagy. Bár nem tudom miért akarsz gyantáztatni, de megértem mert mindenkinek más "adottságai" vannak, mindenki máskor érik... Egyik barátnőmnek is "muszáj" volt korán elkezdeni a gyantázást, mert nagyon sok és gyorsan növő szőre volt már 15-16 évesen.. Vagy lehet akár modell is, ahol azért a kilógó szőrszál nem túl nyerő... De akármi miatt is akarod, igazából ahhoz sincs senkinek semmi köze...

2013. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:D

azért akarom mert borotválni macerás,kipattog töle a böröm,és szerintem rettentö igénytelen,ha valakinek dzsungel van ott lenn:D:D:D

2013. máj. 17. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!