Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani olyan sampont,...

Tudtok mondani olyan sampont, amitől valamilyen jellegzetesen finom illatú lesz a hajam? Pl az is finomnak érzi aki mondjuk mögöttem áll a sorban, és megjegyzi, hogy hmm, ez illatos! ( a hajam amúgy normál /vagy talán egy picit száraz )

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elseve méhpempős samponjától illatozott akár 4-5 napig is a hajam. Volt hogy megáztam esőben és mint egy parfüm,körbelengett az illata,hatása sem utolsó bár nekem már kevés az igénybevett hajamnak.

Erről beszélek:

2013. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg sampont kipróbáltam, de a hajam illatát még nem érezte meg senki sem fél méter távolságról egy sampontól, max közvetlenül hajmosás után. Viszont olvastam egy olyat, hogy hajmosás után félszáraz hajra kell fújni a kedvenc parfümünkből és olyan illata lesz egészen a következő hajmosásig.
2013. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen sampont. De sztem inkább használj minőségi, tartós parfümöt, pár spricc a hajadra, és kész. Ja, és ha direkt erős illatú sampont választasz, akkor ha parfümöt használsz, az illatok keveredhetnek, és nem biztos, hogy passzolnak. Az meg más kérdés, hogy jellegzetesen finom illat nincs, és lehet, hogy a mögötted álló sugárban hányna tőle. Pl. egy csomó csaj odavan a csokis, vattacukros, kókuszos, fahéjas illatú dolgokért, de nekem meg a gyomrom fordul fel tőlük (már ha nem a konyhából jön).
2013. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sokáig illatozó samponok a legkárosabbak... inkább ha illatosat akarsz vegyél természetes illóolajat és csepegtess a balzsamodba vagy fésüld a hajadba. Ne sokat, mert lehet hogy neked tetszik az illat, de más meg lehet elokádja tőle magát. Mint a párom a vanília illattól... ami az én kedvencem D:
2013. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, igen, a Pantene samponoknak ilyen illatuk volt régen, ha szellö érte, akkor meg még finomabb lett az illatuk, de azt hiszem már megváltoztatták azt az illatot sajnos. De azért próbáld ki. Hajmosás után hagyj rajta egy kis sampont, ne teljesen mosd ki. Majd szárítsd kicsit szàrazra, aztán fogj egy fésüt, és a hajszárítóval a legnagyobb fokozaton jó forró levegövel szárítsd be. A forró levegö erösebb illatot ad neki, mert szinte beleégeti a hajadba.
2013. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom ezer éves kérdés, de hátha olvassa még valaki. Amit az utolsó írt, lehet hogy használ a célra, de ezzel mindent megteszel amit csak lehet, hogy károsítsd a hajad..
2020. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!