Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak olyan lányok akiknek...

Vannak olyan lányok akiknek bejön az egyszerűbb férfi haj?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ezeket az ultra trendi félre fésült meg fel zselézett frizurákat, hanem az egyszerűbb pár milis hajat. Hozzáteszem szerintem illik hozzám. Tehát sok csajnak bejön az ilyen egyszerűbb haj?
2013. máj. 14. 07:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Remélem igen, mert nekem hajam sincs. :)
2013. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Nekem mindenféle haj bejön csak a hosszú nem.
2013. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem bejon. Az ilyen 'agyonzselesett,ultratrendi' hajaktol undorodom.:D
2013. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
na jolvan akkor megnyugodtam :D
2013. máj. 14. 08:00
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító, amit a tizenéves kisfiúk frizuraként hordanak a fejükön (amit te is írtál), bár amíg a sok tizenéves kislánynak ez tetszik, addig úgyis így hordják majd, arra nem is gondolnak, hogy ettől egyáltalán nem lesznek se menők, se helyesek, én személy szerint inkább elfordulok, ha ilyet látok. Bár lehet azért gondolom így, mert kinőttem (szerencsére) ebből a korból. Nekem a normális, természetes rövid férfi hajak jönnek be, max elől lehet egy pici zselé, de természetesen elhagyható.

24N

2013. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: Visszagondolva biztos neked is voltak "gyerekes" dolgaid, amin ma már nevetsz. De ez természetes. :)

Minden kornak megvannak a hóbortjai, kicsiként ezek a feltűnő haj, ruha és egyebek.

2013. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

amit a 4. válaszoló írt, az igaz hogy ezek a hajak inkább a tini korosztályra jellemzőek.

Ezek a frizurák, egyszerűen nem férfiasak.

2013. máj. 14. 08:34
 8/19 anonim ***** válasza:

biztosan. Főleg, hogy ember nincs, aki minden nap belőtt hajjal mászkál. Nekem a hosszabb vállig érő is tetszik, meg a katonafrizura is, ami neked van, gondolom, hathetente rohansz fodrászhoz.

A helyzet meg az, hogy van, aki haj nélkül is jól mutat, a lényeg a fej :)

2013. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát nem 3 naponta járok fodrászhoz :D
2013. máj. 14. 09:31
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek a divatfrizurák. Én mondjuk inkább a félhosszú, hosszú hajat szeretem a férfiakon (ami persze nincs beállítgatva meg zselézve, hanem természetes), de ha a divathajak meg a rövid között kell dönteni, akkor természetesen rövid. Van, akinek az áll legjobban.
2013. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!