Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ezek közül melyik haj...

Lányok! Ezek közül melyik haj tetszik nektek a legjobban fiúkon?

Figyelt kérdés

Kérlek Titeket, csak a fazont és ne a színt nézzétek.

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


előre is köszönök minden választ!



2013. máj. 14. 13:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
1., 2.
2013. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Talán az 1. és a 3. De annyira egyik sem tetszik.
2013. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

egyik sem tetszik,az összes divathaj,egy férfinak meg legyen egyénisége,szerintem nagyon gáz amikor az ember az alapján csináltat hajat hogy másnak milyen van,ráadásul rohadtul unalmas és kiábrándító amikor minden második pasinak szinte egyforma a haja

19L

2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

kérem, akinek egyik se tetszik, az linkeljen, hogy mi az, ami bejön neki.


kedves utolsó: tudsz mutatni olyan hajat, ami nem számít tucatnak? ennyi erővel a nőknek is tucat a haja, mert mindenki kiengedve hordja vagy ombre festéssel?

2013. máj. 14. 13:43
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, szívemből szóltál.

Ezek mind egytől egyig ratyi divathajak. Én már alapból azt utálom, amikor egy férfi hajlakkot vagy zselét használ.

2013. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

tessék: [link]

ehhez egy jó olló kell, férfias is és nem kell hozzá semmi kence

2013. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%
az meg végképp kiábrándító, amikor egy férfi a tükör előtt igazgatja a haját, az általad belinkelt hajak pedig mind ilyen beállított hajak, amit egy nagyobb szél, vagy eső szétzúz
2013. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
szerintem ez túlzás, egy férfi is foglalkozhat ennyit a hajával, hogy valahogy álljon. nem festésről, vagy órákig tartó vasalásról van szó, csupán kis hajformázásról.
2013. máj. 14. 13:50
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

Nekem mind egyformán unalmas.Minden pasin ilyen haj van.Nekem valamivel hosszabb hajú srácok tetszenek,mondjuk akinek minimum a válláig ér a haja,és az már mindegy,hogy hullámos,vagy egyenes,rockeres vagy emós. :) De általában nekem az emós vagy rockeres srácok jönnek be,a hajuk meg...lényeg,hogy ne legyen olyan rohadtul rövid,legyen mibe beletúrni. ;) Vagy más esetben,belemarkolni és megtépni. :P


20/L

2013. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok:

a nőknek változatosabb a hajuk,meséld el hogy hol élsz,mert szerintem nincs mindenkinek ugyan úgy festve,úgyhogy még ez sem stimmel

a pasiknál sem csak ezek a hajak vannak,a rockerek és punkok is megoldják,hogy ne ilyen hajuk legyen,szerintem más pasik is megtehetnék azt hogy nem festőecset hajjal járnak

ne érts félre,nem azt mondom hogy legyen hosszú a hajad vagy taréj,csak azt hogy ne akard beadni hogy csak ilyen hajak léteznek

2013. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!