Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! A fenekemen folyton...

Segítség! A fenekemen folyton pattanások alakulnak ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pont azon a részen ahol ülök, és nem tudom miért, mert még az arcom sem szokott soha pattanásos lenni. miért lesz ilyen, és mit tehetnék ellene?

2013. máj. 14. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
üdv a klubban. Biztos sokat ülsz te is és befülled a sejhajod. Ecseteld be a púpokat, áztasd magad gyakran a kádban.
2013. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mivel ecsetelhetném?
2013. máj. 15. 01:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamillatea szokott beválni.Valamint pamut alsónemű.
2013. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sosem volt pattanásos a fenekem. :)

Annyit csinálok, hogy jól szellőző bugyit viselek, és olyat, ami nagyon kényelmes. :3

És sokszor fürdőzők, amikor is alaposan megmosom a fenekemet.

És ennyi, sehol egy pattanás. :D

2013. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, huuuuuuha, de jó neked. ez genetikai is. neked nem csak azért nem volt, mert valamit annyira jól csinálsz, hanem, mert szerencséd is van.
2013. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én beszoktam kenni teafás-rozmaringos hidratálóval (az arcomra vettem de oda nem vált be) mindezt este és reggelre már nem is olyan patis:)
2013. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!