Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező spray van normális...

Hajszínező spray van normális színűben is? Nekem pl. barnás vöröses kellene. Ha tustok, akkor linket is küldjetek pls!

Figyelt kérdés

#haj #barna #vörös #színező #hajspray #hajszínező spary #barnás vörös
2013. máj. 15. 18:05
 1/4 Lilla54321 válasza:
Nézd meg a clair's-ben szerintem ott!
2013. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott árulnak ilyet is? Pedig már annyiszor végigböngésztem az egész boltot. Na majd jobban odafigyelek, köszi! :D
2013. máj. 19. 00:04
 3/4 randomgirlLOL ***** válasza:
Nem, csak ilyen "partiszínek" vannak, érted. :D rózsaszín, kék, arany csillogású stb. Vannak póthajak, de azok is csak barna, szőke, meg fekete színben. Vagy több színűben (de itt is olyan színekre kell gondolni, mint kék, lila...)
2013. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ma vettünk, igaz, ez nem spray, hanem sampon (?), de ez jobb is, mert 24 hajmosásig tart (elvileg. :)
2013. jún. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!