Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajamat tudom világos...

A fekete hajamat tudom világosítani fokozatosan szőkítőporral?

Figyelt kérdés
Nem az egész hajamat szeretném, csak tincseket, fodrászhoz nem akarok menni. Festettem már hajat nagyon sokszor, volt világosabb és sötétebb is, de most szőkét szeretnék. Szőkítőporral megoldható? Milyen oxit használjak hozzá?

2013. máj. 16. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Megoldható, mondjuk ha világos szőkét akarsz akkor a legerősebb cucc kell, szőkítőpor + 12% oxi. Ezután lesz belőle vöröses vagy csibesárga, ezt még festeni is kell a kívánt színre.
2013. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, végül úgy döntöttem inkább fodrászra bízom mégis (:
2013. máj. 16. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy a legerősebb anyag kell. Ezért szokták otthon gallyra vágni a hajukat a nők...

Először meg kell próbálni színleszedővel, az is bejön sok embernek. Ha nem megy, akkor jöhet a szőkítőpor max. 6-os oxival. Ezt a procedúrát egymás után többször is meg lehet ismételni, ha gyenge anyaggal dolgozunk.

2013. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!