Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pumpás Alterra alumínium...

A pumpás Alterra alumínium mentes dezodoromat megpróbáltam feljavítani egy kevés szódabikarbónával. Nem oldódott fel és az alján maradt, a szemcsék nem jönnek ki a szórófejen és eltömítik azt. Mit csináljak, hogy feloldódjon?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam esetleg kicsit felmelegítem a dezodort, úgy hátha feloldódik. Ez elvileg semmi mesterséges anyagot nem tartalmaz, úgyhogy nagy baj nem lehet. Szerintetek?

2013. máj. 16. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lett túl tömény?

Illetve a dezodor tartalmaz alkoholt?

2013. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van benne alkohol, és szerintem is kicsit tömény lett, bár amikor beleraktam feloldódott, rá pár órával ülepedett le az aljára, utána hiába ráztam fel, már nem akart feloldódni.
2013. júl. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!