Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna és szőkés melíroz...

Világosbarna és szőkés melírozás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

sötét barnás-szürkés a hajam, és szeretném egy kicsit feldobni. öregít is.

jól állna szerintetek egy 20 éves lánynak ilyen variáció?



#szőkebarnamelír
2013. máj. 16. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol csináltatod, nagyon eltérő. Szerintem jól állna. :)
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andii1 ***** válasza:
én nem tudom .. de nekem már nagyon nem tetszik a melírozott haj.. inkább egy színre festesd be.. ,de te tudod:) (ezért nem kell lepontozni)
2013. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze. dehogy pontozok. vagy tudjátok ott van az az ujfajta festés az Ombre festés az is jolnézki
2013. máj. 16. 18:08
 4/6 Andii1 ***** válasza:
na az Ombre inkább az legyen.. :))
2013. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a hajszínt nagyon fel tudja dobni a melír. Ne azt nézd hogy mi a divat, hanem hogy neked mi állna jól.
2013. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó a mellír és meg az ombre, talán a mellír jobbam károsítja a hajat és az ombre könnyebben lenő ha nem tetszik:)


Amúgy sztem mivel nyár van elvileg- a szőkét válaszd ne a világos barnát, (mert úgyse lesz elsőre teljesen szőke :)) mert úgyis kiszívja a nap a hajadat :)


am merre laksz? én tudok viszonylag olcsóbb de nagyon jó termékekkel dolgozo fodrászatot :) Gödöllőn meg zuglóban :)

2013. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!