Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jártok kozmetikushoz?

Jártok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Akik járnak, mi alapján választotok kozmetikust, mik az elsõ dolgok amiket megfigyeltek ès mi alapján döntitek el, hogy maradtok?


Akik nem járnak, mièrt nem jártok? Esetleg ha az anyagiak miatt akkor ha lenne lehetõsèg akkor áldoznátok rá?


Szerintetek hasznos szakma a kozmetika?



#kozmetika #Bõrápolás
2013. máj. 16. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem járok, mert amikor jártam is csak sokkal rosszabb lett. Inkább használom a bőrgyógyász által felírt krémeket, azok szépen rendbe tették az arcom. Most pénzem sincs rá amúgy. Ha lenne, lehet elmennék, de nem tisztító meg ilyen kezelésekre, hanem inkább valamilyen ápolóra.
2013. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem járok, mert nem problémás a bőröm.

22/N

2013. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem járok, mert nem akarok fiatalabbnak látszani a koromnál.
2013. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem járok, mert magamnak is mindent rendbe tudok tenni... közel ingyen.
2013. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,járok,az első pattanások megjelenése óta,kb havonta.Egy nagyon profi,szakmájához értő kedves idősebb nőhöz járok,a legjobb Ilcsi és saját krémeket használja,valóságos felüdülés,nagyon szeretek hozzá járni(anya vitt oda,és oda járunk)nem váltanék max ha másik városba költözök majd.Egyébként dönteni szimpátia és szakmai tudás alapján kell,illetve hogy milyen a munkája.Az enyém kiváló,minden téren.
2013. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Járok, egy- két havonta arctisztításra. Elsődleges szempont az ár és a profizmus. Ne száz évvel ezelőtti módszerekkel/ termékekkel dolgozzon, és ne is kérjen el egy vagyont. Szerencsére mivel kozmetikusokból túlkínálat van, így nem lehetetlen ilyet találni. Én nagyon meg vagyok elégedve a kozmetikusommal, és persze, hogy hasznos:)
2013. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Èrtem, szóval akkor nagyrèszt azt mondjátok hogy kozmetikushoz csak az jár aki fiatalabbnak akar tûnni?

Ès a relax, vagy a pihenès? Vagy ez nem számìt?

2013. máj. 16. 20:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit èrtesz 100 èves módszereken ès termèkeken? :)
2013. máj. 16. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ápoltabbnak akarok tűnni, nem fiatalabbnak. Gyűlölöm ha pattanásos, mitesszeres az arcom. Mesélte a kozmetikusom, hogy van olyan, aki rezsón melegíti a gyantát a "szalonjában". Na ilyenhez be nem tenném a lábam, valahogy nem az igényességet és a higiéniát sejteti.
2013. máj. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hàt az tènyleg règi szokás :)
2013. máj. 17. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!