Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy hallottam, hogy a kakaóvaj...

Úgy hallottam, hogy a kakaóvaj segít a barnulásban. Csak napozáshoz lehet használni, vagy esetleg szolizáshoz is bekenhetem magam előtte?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Rosszul hallottad, nem segít...
2013. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól hallottad, sokat segít.

Elég csak beírni google-ba, ami nem csak a száraz tényt közli (aminek még utána kell járni), hanem sok ember tapasztalatát is.

Szebben, gyorsabban barnulsz.

A kakaóvaj tele van vitaminokkal, és ápolja is a bőrt, ráadásul önmagában 6-8 SPF-fel rendelkezik, ergo ha nem rohadunk órákig a napon, akkor naptej helyett tökéletes. És nincs benne sok-sok káros anyag, vegyszerek, mérgek, tehát 100x inkább kakaóvaj, mint naptej.

2013. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem a kakaóvajat, évek óta ezzel napozik az egész család. Vigyázz, mert nem olyan erős a fényvédő hatása, viszont szépen barnul a bőr és nagyon jól táplálja.
2013. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
segít! nagyon jó! aki azt mondja nem, az még nem próbálta..
2013. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!