Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Járt valaki a crystal nailshez...

Járt valaki a crystal nailshez körmös tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy elég sokan vannak és nem nagyon tudnak mindenkivel eléggé foglalkozni de én nem bp-en mennék,hanem Miskolcon és itt csak nem lenne nagy tömeg.
2013. máj. 17. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenhol sokan vannak, nem csak pesten, főleg, ha ismert cég tartja. Minimum 20-25 fő, általában 1, max 2 oktatóra, ami iszonyú kevés. Ráadásul pont a létszám miatt nem tudnak eleget figyelni mindenkire, én is nagy létszámú képzésen voltam, és bizony volt olyan, hogy 10 percet vártam, mire az oktató odajött és segített, ahol elakadtam... Szóval semmiképp nem ajánlom, inkább keress kiscsoportos képzést, ami ugyebár drágább, de ha jó oktatót választasz, akkor olyan tudást kapsz, amivel már el tudsz indulni.
2013. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!