Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron gáz, ha nullással...

Nyáron gáz, ha nullással levágom a hajam?

Figyelt kérdés
Jön a meleg, úgy gondolom higiénikusabb és praktikusabb is. Persze tudom kenni kell 15-20 faktoros napozó krémmel, hogy ne égjen le. 27F

2013. máj. 17. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát ha amúgy nem kopaszodsz, szerintem ne nullásra vágd le, nem túl csinos a koponyán csillanó napfény. hajnyíró legrövidebb fokozatával tök jó, tüsi, az nem gáz, abban nem lesz meleged, de mégse leszel golyófej. 28/N
2013. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező is úgy értette, hogy a hajnyíróval távtaró nélkül. Az fog hagyni 1-1,5mm hajat, tök kopaszra csak borotválni lehet. Egyébként, nincs nagy különbség, kb. 3 nap alatt nő 1mm-et a haj, én is a 2-5mm-est szeretem, de nem szórakozok a távtartóval, mert azzal nehéz egyenletesre nyírni, egy-kettőre megnő.
2013. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!