Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hétköznapokra milyen...

Lányok! Hétköznapokra milyen hajat szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hosszú fekete hajam van. meg mosom, középen elválasztom és nem vasalgatom meg semmit mostanában, mert szép hullámos.
2013. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link] (lánc nélkül, a teteje meg fel van tupírozva.)

[link] (lazán befonva)

vagy kivasalom, és hagyom simán, a frufrumat meg oldalra fel csatolom.

2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Simán kiengedve.
2013. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Halszálkásan van befonva, vagy felkontyolom, vagy kiengedem, amikor be van göndörítve.
2013. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az előzőeket én is szoktam hordani..én amúgy van amikor kisimítom, és veszek egy tincset amit megcsavargatok és oladra csatolom..szerintem nagyon jó, akkor mostanában a laza konytokat, vagy fejtetőn vagy lentebb elég gyakran hordok, vagy szerintem nagyon édi és egyszerű és szinte ,miden alkalomra megfelelő, az hogy mint a két oldalról veszel egy-egy nagyobb tincset, és ezt a kettőt hátúl összefogos, és akár pl. egy masnit is tehetsz oda ahol megfogtad.

Remélem segítettem:D

2013. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindennap vasalom:) nekem is am hosszú és fekete:))
2013. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
itthon kontyban van, utcára kiengedem, hátközépig ér
2013. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen csak fonás nélkül:

[link]


És a kontyok:

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

2013. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hosszú egyenes szőkés hajam van. kiengedve hordon, esetleg a fejem tetején az első tincseket hátra csaktolom vagy oldalra, lófarokban, különböző kontyokban, padlófonásban elkezdem fonni fent és oldalra fonom, ritkán félolfalt összefogom.

most a meleg időkben általában vhogy mindig összefogom, mert nagyon dús hajam van és nem bírom ha ki van engedve egész nap. am igyekszem minél vűáltozatosabban hordani a hajamat, nem szeretem, ha vkinek minden nap cask szimplán ki van engedva vagy lófarokba van fogva, az olyan átlagos és semmi különleges nincs benne.

2013. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy kiengedem vagy befonom. Általában oldalt hordom 4-es fonatba, vagy pedig ilyen Katniss Everdeen fonatot csinálok. Hosszú, szög egyenes hajam van különben.
2013. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!