Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én egy 12 éves lány vagyok,...

Én egy 12 éves lány vagyok, és Arra szeretnék kérdést kapni, hogy mit tegyek a hajammal rövid, barna, dús és kezelhetetlen :/? (a hajam a lapockámig ér), és mit használjak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

*választ kapni

én avonos sampont használok, de nyilván van ennél jobb is :D

amúgy nem egészen értem, mire vagy kíváncsi

2013. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lapockáig érő haj nem rövid...

egyébként vegyél minőségi sampont és balzsamot és egy kifésülést segítő spray is jól jöhet. A márkát neked kell kitapasztalni.

Ha pedig nagyon kezelhetetlen akkor vágás.

2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy kiröhögtök... de anyukám fodrász és hát olyan a hajam mint az oroszlán sörénye, de viszont erős mint a kötél és én olyat olvastam hogy ricinusolajatt kell venném és holnap akarok is csak ma ünnep van :// de köszi!!!
2013. máj. 20. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne ricinust vegyél mert az semmire nem jó, a hajra kókuszolaj, argánolaj a legjobb, esetleg oliva ha nincs más.
2013. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!