Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Debrecenben hol található jó...

Debrecenben hol található jó szoláruim?

Figyelt kérdés
Írna nekem valaki Jó szoláriumot Debrecenben,ahová mehetnek 16 évesek is és valami nem drága helyet?

2013. máj. 20. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem mehetsz
2013. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tavasz van!!!!!!!4 Feküdj ki a napra!!!!!!!!!!!
2013. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pötyike18 válasza:
Mindenhova mehetnek 16 évesek nem fognak tőled személyigazolványt kérni .. Én a Bem térre járok nemtudom nekem bérletem van de azt hiszem hogy 80 forint egy perc de a legjobb szoli debrecenben.
2013. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem dísznek kérdeztem a szoláriumot. Ha ki tudnék menni a napra ki mennék,de nekem azt nem lehet mert olyan a bőröm,hogy nem bírja úgy a napot és 15-16 éves csajokat is tudok,hogy járnak és őket beengedik. Nem kéne okoskodni,én csak érdeklődtem. Köszönöm az utolsó választ majd megnézem.
2013. máj. 23. 06:53
 5/6 anonim válasza:
Nem bírja a bőröd a napot? Akkor kérdezz meg egy bőrgyógyászt mit kap a szoláriumtól.
2013. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak érdeklődni akartam. Nem tudom minek kell okoskodni. Látom valaki nagyon unatkozik. Egyébként meg ha annyira okosnak hiszed magad akkor képzeld,el mentem orvoshoz és meg is kérdeztem. Festékhiányos vagyok és csak kíváncsi voltam,hogy ez hátha segít. Gondolkozni látom luxus.

Ha valaki nem a kérdésre válaszol az ne is válaszoljon. Köszi.

2013. máj. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!