Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászatot keresek Budapesten...

Fodrászatot keresek Budapesten. Ajánlatok?

Figyelt kérdés
Maximum 10.000 Ft-ot szánok a hajamra. Félhosszú a hajam, közép és világosbarna között van a színe. Vöröses borostyán-szőkére szeretném festetni. Szóval festés, vágás, szárítás lenne félhosszú hajra (lehet előszőkítés de nem biztos). Tud valaki egy jó kis fodrászszalont Pesten, ahol körülbelül ennyiből kijön a dolog? Köszi a válaszokat előre is.
2009. okt. 4. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fodrászomnál ez kb. 5000-6000 Forint lenne.

Zuglóban dolgozik.

2009. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg tudnád adni az elérhetőségét, címét?:)
2009. okt. 5. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha dobsz egy privát üzit, akkor szívesen :)
2009. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogyan kell privátba írni?^^ még nem írtam
2009. okt. 7. 10:34
 5/5 anonim válasza:

Ha kérhetem, nekem is küldjétek el privátban annak a fodrásznak a címét elérhetőségét!!

Most le van szivatva szőkére a hajam, sötétszőkét szeretnék meg vágatni, és mindenhol 10-15ezer vagy felette....

Nagyon köszönöm!

2010. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!