Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek mi jön be...

Lányok nektek mi jön be jobban egy fiún: tüsi rövid haj vagy hosszabb divatos haj?

Figyelt kérdés
(hosszabb hajon kb ilyesmit gondolok: [link] Jpg)

2013. máj. 23. 13:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2013. máj. 23. 13:22
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

ezek közül a második, de még annál is hosszabb.

[link]

2013. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
72%
Bar a linket nem neztem meg de mar kinottunk a hulyegyerek frizkobol. Azt szeretem ha a parom haja nem zsiros.nem korpas es igenyesen vagott nem log a fulere stb
2013. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Azért amit a 2. linkelt, kicsit el tévedt az időben :) Ilyen hajat nem igen látni már a mai világban pláne nem 20on éves srácokon, ez a haj olyan mértékben beskatulyázza a viselőjét hogy nem is megy minden ruhához stílushoz


Tapasztalatom szerint Macklemore féle haj most benne van a korunk beliek divatjába, nem tudom néhányótoknak mi a problémája az ilyesmi hajjal

19/L

2013. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
miért tévedtem volna el? azért, mert nekem ez tetszik? tudom, hogy az ecsethaj a divat, de abból nem kérek.
2013. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Csatlakozom a 2. válaszolóhoz, a hosszú vagy legalább félhosszú haj tetszik:) a kefefrizura gáz.
2013. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A macklemor féle ;)
2013. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hosszabb hajat szeretem.
2013. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Johnny Deppp , úgy ahogy vagy !!! :D Én hosszabb haj párti vagyok.
2013. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor ha a személyét nem tekintjük és nem törődünk azzal,hogy ki milyen "értékrendet" képvisel pusztán azt nézzük,hogy kinek hogy áll egy bizonyos hajviselet akkor ha Curtis (Belehalok Majka stb, tudjátok) és Macklemore hajviselete között melyik a jobb? Mert szerintem egy olyan fejtípushoz mint Curtis jobb a rövid tüsi haj. Vélemény?
2013. máj. 25. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!