Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mel hajfestékkel tudnék ilyen...

Mel hajfestékkel tudnék ilyen élénk vörös színt elérni?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen nagyon élénk vöröset szeretnék.

milyen fajta hajfestékkel tudnám elérni?? konkrét márkát írjatok és hogy milyen. köszii


2013. máj. 23. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

ha leszívatod a hajadat akkor ezzel elérhetsz kb ilyet,azt nem hiszem hogy sötétebb hajjal elérhetnél ilyen szép élénk színt

[link]

2013. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a Palette vöröses, nem olyan lilásrózsaszínes. Olyat leginkább Directions, Manic Panic meg hasonlókkal lehet elérni. Vagy a másik hogy mixtonokból + szőkéből kikevered. Én Kallos KJMN-ből szoktam kevergetni színeket.
2013. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok éve kísérletezem az élénk vörös, piros hajjal. Tartósan (2 hétnél tovább) SEHOGY nem érheted el. Legszebb színt színezőkkel csinálhatsz, ami az első hajmosás után már elveszti a rikítóságát (a legeslegtűzpirosabbat egy színező habbal értem el, de az az izzadtságra is már folyt lefelé, amint víz érte minden befestett pirosra), a tartós hajfestékek meg nem ilyen élénkek. Én tartós rézvörös, tűzvörös hajfestékhez szoktam pluszban színkiemelőt (mixtont) keverni, ezzel lesz viszonylag élénk színű és viszonylag tartós, tehát pár hajmosást még kibíró élénk vörös hajam. De 3 hét után már nem győzöm kivárni az 5 hét elteltét olyan fakó lesz, annál sűrűbben meg nem vagyok hajlandó roncsolni a hajam.
2013. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a titok, hogy előtte ki kell szőkíteni a hajat, egész világosra. Aztán menj be a fodrászkellékesbe és kérj Alfaparf festéket, Red Booster árnyalataot. (RB)

Az PONT ilyen színű, nekem volt vele festve a hajam. Fodrászfesték, nem drogériás, tehát tartós. Olyan hatású mint az élénk hajszínezők, de ez tartósan megmarad! De ha sötét hajra kened fel, nem lesz olyan élénk az eredmény. Előtte kell egy hajszíneltávolítás, mindenképp. De gondold meg ér-e ennyit ez neked, mert az nagyon megviseli a hajat. A DM-ben láttam 3 ezer ft-ért hajfestékeltávolítót, ami nem szőkít, tehát nem roncsol, csak leszedi a felhalmozódott festékréteget. Ha világos a hajad alapból, akkor ez jó lehet. Sok jót mondanak róla.

2013. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!