Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel mossam az arcom? Az...

Mivel mossam az arcom? Az arcom nagyon zsíros nem nagyon pattanásos. Ha zsíros bőrre való lemosót veszek kiszárítja ha normál bőrre akkor meg tele leszek pattanással.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
használj tonikot. persze tudom hogy az pattanás ellen van de nekem attól nem olyan zsíros az arcom és nem szárítja ki :)
2013. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sószappan. olvass utána, ódákat zengenek róla.
2013. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami zsírosságot megszünteti az mindenképp száraz bőrt csinál, bármi is az. Teafás szappan mondjuk egész jó, de picit szárít az is. De erre a megoldás hogy hidratálni kell utána. Nem zsíros hidratálóval, hanem valami normálissal. Például az Eveline Pure Control nagyon jó zsíros bőrre.
2013. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nem igaz!!! nem szárít ki minden, ami a zsírosságot eltünteti!

mondják is a kozmetikusok, hogy a zsíros bőrt is hidratálni kell, nem pedig agyonszárítani.

a lényeg: helyre kell hozni a bőr faggyútermelését, beállítani egy normális szintre.

persze belülről, étkezéssel is, bár én ezen nem nagyon változtattam.

átálltam natúr kozmetikumokra, most pl. van neem szappanom, mézestej szappanom, iszapos pakolásom, fekete szappanom, shea vajam, iszapos és indinasszony kivonatos tonikom, patikai faggyútermelést csökkentő krémem.

nem a márkás drogériai kencéket kell megvenned, mert azok akkor is szárítanak, ha hidratálást ígérnek. ha érdekel, privátban küldök további infókat.

2013. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Garnier Essentials szőlőkivonattal. Méregtelenít és tisztít is egyben. Nekem nagyon bevált. :) De a Nivea kék szemcsés arctisztítója is nagyon jó!
2013. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!