Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MINDENKI VÁLASZOLJON. Melyik...

MINDENKI VÁLASZOLJON. Melyik frizura a legjobb ballagásra? (képek lent)

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]



2013. máj. 24. 13:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Első a legszebb!
2013. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1 vagy 3!

20/L

2013. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Nekem is az első tetszik a legjobban, de attól félek, hogy a fodrász elrontja, vagy hogy túl rövid hozzá a hajam. Végül is annak a csajnak biztos volt derékig érő haja..

2013. máj. 24. 16:35
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem legyen a 2.! :D a ballagás egy fontos esemény, de szerintem a 2.on kívül az összes többi frizura túl sok! :D a 2. meg diszkrét és elegáns! :) tökéletes választás lenne!
2013. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jajj, valamiért szalagavató asszociáltam! :(

Ballagásra szerintem is sok az 1. és a 3....

A 2. legyen szerintem

12-es voltam

2013. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

most nem azért az egyhúszért, de ez egy ballagás, ráadásul általános iskolás, nem egy Oscar-díjátadó... persze, ki kell öltözni, meg magassarkúban egyensúlyozni, de miért kell épphogy tiniként felnőttet játszani, azt sosem fogom megérteni...

amúgy mindegyik haj szép, viszont ha túlzásba esel, az nem csinos, hanem röhejes lesz.

2013. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én is egy pár nap múlva megyek ballagásra. s én az elsőt szemeltem ki magamnak. szerintem az e legjobb <3
2013. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!